Pro pacienty

Hamzova léčebna poskytuje následné i dlouhodobé zdravotnické služby, především léčebnou rehabilitaci lůžkového i ambulatního typu pro děti i dospělé z celé ČR. Pacientům i lékařům vytváří potřebné zázemí pro dosažení společného cíle - návratu pacienta do běžného života nebo alespoň výrazné zlepšení jeho kvality.

Prodejna zdravotnických potřeb

Prodejna zajišťuje výdej kompenzačních zdravotnických prostředků, a to buď na základě předloženého „poukazu na léčebnou a ortopedickou pomůcku” nebo za finanční úhradu pacientem.

Ve výdejně zdravotnických potřeb je možné zakoupit nebo vydat na poukaz kompenzační pomůcky jako např. nástavce na WC a vanu, berle, hole, chodítka a další. Zajišťujeme také drobné opravy obuvi. Zakázky přijímáme na recepci Ortopedické protetiky.

Dále je možné zakoupit:

 • Rehabilitační pomůcky - cvičební míče, masážní ježky, posilovací gumy a lana, kineziologické tejpy, trekingové hole, thermo bandáže a další
 • Podpůrné pomůcky - odbornou literaturu a DVD, konopnou kosmetiku, doplňky stravy, navlékače ponožek, obouvací lžíce, kompresní punčochy a podkolenky, bavlněné ponožky Matex, obuv Santé a Pegres a další.
 • Podsedáky naší výroby - vhodné pro pacienty po operaci kyčelního i kolenního kloubu (prevence luxace) a pro pacienty po operaci páteře. U neurologických pacientů a pacientů se stehenní amputací usnadňuje vstávání ze sedu. Rozměry sedáku jsou 40 x 30 x 10xcm. Cena: 750,00 Kč.

Zajišťujeme také drobné opravy obuvi za finanční úhradu zákazníka. Zakázky přijímáme na recepci Ortopedické protetiky.

Kontakty

 • Prodejna zdravotnických potřeb

  Dotazy a informace

  PO - PÁ:08:00-12:30,13:00-16:00

  Telefon:+420 469 648 820

  Telefon:+420 469 648 804

  Telefon:+420 469 648 147

K provozování webu a analýze návštěvnosti používáme soubory cookies.