Poskytovaná péče

Hamzova léčebna nabízí lůžkovou a následnou léčebně rehabilitační péči pro děti a dospělé z celé ČR, a také ošetřovatelskou péči s rozšířeným aktivizačním a podpůrným programem v rámci lůžkového oddělení ošetřovaelské péče. Cílem je návrat pacienta do domácího prostředí a zlepšení kvality jeho života.

Rehabilitace dospělých

Nemoci nervové

Stavy po cévních mozkových příhodách, stavy po poraněních a operacích centrálního a periferního nervového systému s poruchami hybnosti, chabé obrny poúrazové, poinfekční, postpoliomyelitický syndrom, polyneuropatie s paretickými projevy, kořenové syndromy vertebrogenního původu, stavy po zánětlivých nemocech centrálního nervstva, roztroušená skleróza, nervosvalová onemocnění, dětská mozková obrna, Parkinsonova choroba.

Nemoci pohybového ústrojí

Stavy po úrazech, operacích pohybového systému, zejména po operacích páteře, nosných kloubů (i s použitím náhrad kloubních), koxartróza, gonartróza, artrózy ostatních kloubů, revmatoidní artritis, Bechtěrevova choroba, ostatní artritidy, difúzní onemocnění pojiva s kloubními projevy (sklerodermie, systémový lupus erythematodes a pod.), artropatie provázející onemocnění endokrinní, neurologická, krevní, bolestivé stavy při osteoporóze, bolestivé syndromy šlach, úponů, svalů, skoliózy, vertebrogenní algický syndrom, postižení kloubů při metabolických onemocněních.

Jiné poruchy hybného systému

Na podkladě diabetické neuropatie, angiopatie, lymfedému, onemocnění tepen končetin na aterosklerotickém nebo zánětlivém podkladě I, II.st., po operacích chirurgických.

K provozování webu a analýze návštěvnosti používáme soubory cookies.